FRIENDS Quiz

Wed, June 12th 2019

19:30 21:30

 • Early Bird

  6 zł Gone

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe 5-6 graczy

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięztwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Early Birds II

  7 zł

 • Bilet Normalny

  10 zł

  Bilety dostępne przez stronę internetową są tańsze niż te dostępne przy wejściu.

Ile razy widzieliście serial “Przyjaciele”?

A może nie widzieliście go w ogóle, bo to jakaś “staroć”? Podobno w każdej sześcioosobowej grupie przyjaciół jest jedna osoba, która oglądała ten serial. Czy to prawda także dla Waszej grupy?

Zbierz znajomych i przyjdź na świetną zabawę- quiz tematyczny 'Przyjaciele'. A może właśnie nikt wokół Ciebie nie rozumie dlaczego losy tej szóstki wywarły na Tobie takie wrażenie - przyjdź i poznaj innych fanów tego serialu.

Tym razem Question One zabierze Was do Nowego Jorku, dwóch mieszkań i Central Perku, aby przypomnieć sobie szczegóły dotyczące życia Rossa, Rachel, Phoebe, Joey’ego, Moniki i Chandlera. Przyjdź i zmierz się z fanami serialu, odpowiedz na pytania i wygraj fantastyczne nagrody!

Jest jeszcze dużo czasu aby po raz “setny” obejrzeć serial i przygotować się do quizu lub przekonać “nieprzekonanych” znajomych aby zaznajomili się z żartami serialu.

Co jest ulubionym jedzeniem Joey’ego? Ile razy Ross był żonaty? I w jakich językach mówi Phoebe?

Dowiesz się 12 czerwca!