Disney Quiz!

Browar Lubicz

Sun, October 13th 2019

17:00 19:00

Lubicz 17J / 31-000 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

Mało co, tak jak dzieła Disneya, zapisało się w naszej pamięci. Od kochanej od najmłodszych lat Myszki Miki, przez historię Królewny Śnieżki i wszystkich innych, bajowych postaci, po najpiękniejsze lekcje zdobyte razem z Mowglim z Księgi Dżungli, z Pocahontas o złotym sercu czy najlepszego lidera - Króla Lwa.

Zbierz swoją drużynę (od 2 do 6 osób) i razem z nimi dołącz do zabawy i rywalizacji przez odpowiadanie na pytania. A może nie masz jeszcze drużyny? Quiz to świetna okazja do poznania nowych osób! Tym razem będziemy quizować z bajowego świata Disneya!

Każdy z nas jest największym fanem Disneya, potrafi zaśpiewać ‘Kolorowy wiatr’ nawet we śnie, uwielbia Simbę i chciałby przytulić Pluto. Spotkajmy się w niedzielę 13. października by wspólnie, przy piwie lub drinku powspominać ulubione fragmenty z filmów animowanych oraz kreskówek, które przygotował dla nas Disney.

Czego się spodziewać? Magicznego, bajkowego wieczoru z przyjaciółmi oraz masy uśmiechów i nowych znajomości!