Disney Warszawa

PiwPaw Beer Heaven

Sun, December 15th 2019

17:00 19:40

Foksal 16 / 00-001 / Warszawa / PL

 • Bilet Normalny

  12 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Early Bird

  8 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Bilet grupowy (5-6 graczy)

  7 zł Gone

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet na wejściu

  15 zł Gone

Disney Quiz Warszawa

Przygotujcie się na prawdziwie bajkowy wieczór z Question One, które zabierze Was do magicznego świata stworzonego przez Disney’a!

Zbierz drużynę, zabierz amulet a może wypij magiczny trunek, kup bilet już dzisiaj i przenieś się do magicznych krain aby walczyć ze złem lub pokonywać przeszkody! Odpowiadaj na pytania podczas quizu. Rodziny, krewni i znajomi mile widziani!
A może nie masz jeszcze drużyny? Quiz to świetna okazja do poznania nowych osób!

Tym razem będziemy quizować z bardzo bajkowego świata!

Mało co, tak jak dzieła Disneya, zapisało się w naszej pamięci. Od kochanej od najmłodszych lat Myszki Miki, przez historię Królewny Śnieżki i wszystkich innych, bajkowych postaci, po najpiękniejsze lekcje zdobyte razem z Mowglim z Księgi Dżungli, z Pocahontas o złotym sercu czy najlepszego lidera - Króla Lwa.

Będziemy się pytać o znane kreskówki - będzie typowy Disney - będą jelonki i kaczorki, będą bestie u boku pięknych. Ale będzie też Pixar/Disney- szukanie rybek czy ratowanie planety przed śmieciami, a może wspólnie zaśpiewamy "Mam tę moc"!

Będziemy pytać się o postaci z bajek, będziemy oglądać, będziemy się śmiać!

Spotkajmy się w przedświątecznej atmosferze 15 grudnia w PiwPaw o 17:00 aby wspólnie przy piwie, soczku czy nalewce powspominać ulubione fragmenty kreskówek Disney’a.