Edycja 2: Harry Potter Quiz!

Hevre

Tue, October 1st 2019

18:00 20:00

Beera Meiselsa 18 / 31-058 / Kraków / PL

  • Wejście grupowe (5-6 graczy)

    7 zł

    Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

  • Bilet Normalny

    10 zł

    Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

ACCIO!

Wszystkich fanów i miłośników Harry’ego Pottera zapraszamy na DRUGĄ EDYCJE quizu z książki i filmów o świecie magii!

Hevre zamieni się w Hogwart, Quiz Host w Albusa Dubmbledora, a długopisy i kartki papieru w Nimbusy, Kafle i Złote Znicze. Zamiast grać w quidditcha przyjdź z drużyną zagrać w quiz i wygraj fantastyczne nagrody!

Jakie zastosowanie ma smocza krew? Ilu pałkarzy jest w quidditchu? Co to jest Dziurawy Kocioł? Jakie były horkrusy? Co się stało z Severusem? Czy Madame Maxime była olbrzymką? Uzbrójcie się w zaklęcia i weźcie tajemnicze eliksiry. Przegońcie Dementorów i Śmierciotule. Zaopatrzcie się w dobry humor i przyjdźcie z drużyną! A co, jeżeli Twoi znajomi nie pasjonują się Harrym Potterem tak jak Ty? W takim razie przyjdź sam lub sama, by poznać innych fanów tych kultowych książek i filmów!

1 października o godzinie 18:00!

Weź proszek Fiuu i powiedz Hevre, a już dzisiaj kup bilety aby skorzystać z promocji i mieć pewne miejsce na to wydarzenie!