FRIENDS Quiz w PiwPaw!

PiwPaw Beer Heaven

Sun, October 6th 2019

18:30 20:30

Foksal 16 / 00-001 / Warszawa / PL

 • Early Birds

  8 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  7 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  12 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Bilet na wejściu

  15 zł Gone

Quiz “Przyjaciele”

Czy znasz wszystkie piosenki Phoebie? Czy jak przesuwasz kanapę w pokoju to też krzyczysz Pivot, Pivot, Pivot? Czy lubisz Unagi? A może najbardziej chcesz siedzieć i godzinami rozmawiać z przyjaciółmi przy filiżance kawy?

Zbierz znajomych i przyjdź na świetną zabawę- quiz o Przyjaciołach! A może właśnie nikt wokół Ciebie nie rozumie dlaczego losy tej szóstki przyjaciół wywarły na Tobie takie wrażenie - przyjdź i poznaj innych fanów tego, kultowego już, serialu.
Question One zabierze Was do Nowego Jorku, dwóch mieszkań i Central Perku, aby przypomnieć sobie szczegóły dotyczące życia Rossa, Rachel, Phoebe, Joey’ego, Moniki i Chandlera. Będą pytania łatwe i trudne, muzyczne oraz obrazkowe a przede wszystkim wspaniała zabawa. Przyjdź, zmierz się z najzagorzalszymi fanami serialu, odpowiedz na pytania i wygraj fantastyczne nagrody!

Quiz odbędzie się 6 października o godzinie 18:30 w Piw Paw na Foksalu!

Kup bilet już dzisiaj aby skorzystać z promocji i mieć miejsce na to wydarzenie. Powiedz do lustra “How you doing…” i włącz serial w oczekiwaniu na quiz.