Gwiezdne Wojny Quiz

Hevre

Sun, December 1st 2019

18:30 20:30

Beera Meiselsa 18 / 31-058 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Bilet na wejściu

  12 zł Gone

Gwiezdne Wojny

Jest kosmos, jest walka, jest miłość, jest zdrada, jest śmierć. Są walczący Jedi i Sithowie, rozrabiające roboty, Chewbacca, Han Solo no i oczywiście Ciemna Strona Mocy sącząca się powoli w umysłach bohaterów!!
Quiz tematyczny “Gwiezdne Wojny” to mieszanka wybuchowa, której nie można ominąć!

W atmosferę walki o galaktyki Question One zabierze Was!

Podczas gdy Rebelianci walczą z Imperium, my w Hevre powalczymy o nagrody i tytuł najlepszego znawcy Gwiezdnych Wojen. Co odpowiedział Han Solo księżniczce Lei gdy ta wyznała mu miłość? Jak zniszczyć Gwiazdę Śmierci? Skąd pochodzi Jar Jar Binks?
Zaopatrz się w świetlny miecz, dobry humor i własnego R2-D2! Stań do przyjacielskiego pojedynku i odpowiadaj na pytania na temat tej niezapomnianej sagi.

A może poznasz bratnią duszę? A może w ogóle nie wiesz o chodzi w tym całym zamieszaniu i dlaczego wszyscy walczą wydłużonymi latarkami z ciężko oddychającym gościem? Nie zwlekaj! Star Wars z Question One nie do pominięcia jest!

Przyjdź i przekonaj się czy jesteś w stanie pokonać innych znawców I miłośników Gwiezdnych Wojen- Hevre 1 grudnia o godzinie 18:30

Niech moc będzie z Wami!