Gwiezdne Wojny Quiz

Hevre

Sun, December 1st 2019

18:30 20:30

Beera Meiselsa 18 / 31-058 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

Gwiezdne Wojny

Jest kosmos, jest walka, jest miłość, jest zdrada, jest śmierć. Są walczący Jedi i Sithowie, rozrabiające roboty, Chewbacca, Han Solo no i oczywiście Ciemna Strona Mocy sącząca się powoli w umysłach bohaterów!!
Quiz tematyczny “Gwiezdne Wojny” to mieszanka wybuchowa, której nie można ominąć!

W atmosferę walki o galaktyki Question One zabierze Was!

Podczas gdy Rebelianci walczą z Imperium, my w Hevre powalczymy o nagrody i tytuł najlepszego znawcy Gwiezdnych Wojen. Co odpowiedział Han Solo księżniczce Lei gdy ta wyznała mu miłość? Jak zniszczyć Gwiazdę Śmierci? Skąd pochodzi Jar Jar Binks?
Zaopatrz się w świetlny miecz, dobry humor i własnego R2-D2! Stań do przyjacielskiego pojedynku i odpowiadaj na pytania na temat tej niezapomnianej sagi.

A może poznasz bratnią duszę? A może w ogóle nie wiesz o chodzi w tym całym zamieszaniu i dlaczego wszyscy walczą wydłużonymi latarkami z ciężko oddychającym gościem? Nie zwlekaj! Star Wars z Question One nie do pominięcia jest!

Przyjdź i przekonaj się czy jesteś w stanie pokonać innych znawców I miłośników Gwiezdnych Wojen- Hevre 1 grudnia o godzinie 18:30

Niech moc będzie z Wami!