Gwiezdne Wojny Quiz i Laser Tag

FunEscape - FunOne

Sun, January 19th 2020

18:00 21:00

Powsińska 64A / Warszawa / 00-01 / PL

 • Bilet grupowy Early Bird (5-6)

  26 zł Gone

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na wydarzenie już za 26PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Early Bird

  28 zł Gone

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Bilet Normalny

  30 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Bilet na wejściu

  33 zł Gone

Gwiezdne Wojny – quiz tematyczny I laserowa walka!

Jest kosmos, jest walka, jest miłość, jest zdrada, jest śmierć. Są walczący Jedi i Sithowie, rozrabiające roboty, Chewbacca, Han Solo no i oczywiście Ciemna Strona Mocy sącząca się powoli w umysłach bohaterów!!!

Z okazji kolejnej części “Gwiezdnych Wojen” Question One oraz FunOne przygotowało dla Was coś specjalnego czego jeszcze nie było! Połącz siły, umysły i zręczności swoje, swoich przyjaciół, znajomych czy rodziny - w jedynym w swoim rodzaju pojedynku organizowanym przez Question One oraz FunOne.

Przyjdź odpowiadaj na pytania z kultowych filmów “Gwiezdne Wojny” oraz graj w niesamowitej scenerii w wykorzystaniu laserowego paintballa.

Question One - specjalizujący się w pub quizie przygotowało pasjonujące pytania do odpowiadania dla części Twojej drużyny, podczas gdy druga część zespołu będzie “walczyć” i zdobywać punkty w labiryncie spowitych półmrokiem pomieszczeń przygotowanym przez FunOne. Rywalizacja umysłów ale i zręczności - jak prawdziwi Jedi.

W atmosferę walki o galaktyki zabierzemy Was!

Wystarczy zebrać drużynę (min 2 osoby maksymalnie 6 osób) i zdecydować kto będzie zdobywał punkty odpowiadając na pytania a kto walcząc na spowitej dymem arenie laserowego paintballa.

Co odpowiedział Han Solo księżniczce Lei gdy ta wyznała mu miłość? Jak zniszczyć Gwiazdę Śmierci? Jak nie dać się zaskoczyć na 500 m2 świetnej zabawy laserowej i zdobyć punkty dla drużyny?

Zaopatrz się w świetlny miecz, dobry humor i własnego R2-D2! Stań do przyjacielskiego pojedynku w klimacie Gwiezdnych Wojen. A może poznasz bratnią duszę? A może w ogóle nie wiesz o chodzi w tym całym zamieszaniu i dlaczego wszyscy walczą wydłużonymi latarkami z ciężko oddychającym gościem? Nie zwlekaj!

"Star Wars" z Question One i FunOne nie do pominięcia jest!

Przyjdź i przekonaj się czy jesteś w stanie pokonać innych znawców I miłośników Gwiezdnych Wojen- ul. Powsińska 64 A, 19 stycznia, start 18:00

Niech moc będzie z Wami!

UWAGA - na wydarzenie obowiązuje zasada BYOB - Bring your Own Beer - zapraszamy z własnymi trunkami, nalewkami, soczkami.