Harry Potter w Browar Lubicz

Sun, January 12th 2020

17:00 19:40

 • Bilet grupowy (5-6 graczy)

  6 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 6 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Early Bird

  8 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Bilety na wejściu

  12 zł Gone

 • Bilet Normalny

  10 zł

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Bilet sponsorowany

  0 zł Gone

Harry Potter Browar Lubicz

Po raz kolejny wielkie ACCIO!

Wzywamy wszystkich czarodziejów i mugolów, a może mugoli czy mugolki, a także pomocników, stwory i patronusy! Kolejna edycja naszych quizów Harry Potter zawita do Krakowa.

Pierwsza edycja przywołała prawdziwych fanów i miłośników, ale czym zaskoczymy Was tym razem? Nasz quiz tematyczny, magiczny i fantastyczny - nowe pytania, nowe wyzwania.

Zamiast na Peron 9 i 3/4 przyjdź do Browaru Lubicz, uzbrój się w magiczne różdżki albo Nimbusy w pogoni za Złotym Zniczem, wraz z przyjaciółmi walcz ze złem i uważaj! Nie daj się zamknąć w Azkabanie!

Zamiast grać w quidditcha przyjdź z drużyną zagrać w quiz z Question One i wygraj fantastyczne nagrody!

Gdzie szukamy bezoaru, co się dzieje na numerologii, jak uspokoić Puszka i gdzie jest ten Dziurawy Kocioł? Jakiego koloru jest krew a czyj pomnik stoi tam czy siam?

Uzbrójcie się w zaklęcia i weźcie tajemnicze eliksiry, przegońcie Dementorów i Śmierciotule ale zaopatrzcie się w dobry humor i przyjdźcie z drużyną! Jeżeli wszyscy Twoi znajomi nie pasjonują się tą serią tak jak Ty to przyjdź sam lub sama by poznać innych fanów tej kultowej książki i filmów lub zaproś ich aby przekonali się co to znaczy czarować jak prawdziwy czarodziej.

Weź proszek Fiuu i powiedz Browar Lubicz a już dzisiaj Kup bilety aby teraz skorzystać z promocji i mieć miejsce na to wydarzenie!

Kolejne wydarzenie już 19. at Hevre i 26. stycznia w Browarze Lubicz!
https://questionone-pl.festiment.net/events/harry-potter-at-hevre-19-01-2019
https://questionone-pl.festiment.net/events/harry-potter-quiz-ii-edycja