Quiz "Przyjaciele"!

Browar Lubicz

Sun, November 3rd 2019

18:00 20:00

Lubicz 17J / 31-000 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł

  Promocja dla najzagorzalszych fanów!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Bilet na wejściu

  12 zł Gone

Tu bilety już się skończyły:(. Zapraszamy na inne edycje Przyjaciół, i inne wydarzenia. Wystarczy kliknąć Events.

Friends in English - 10.11.2019
Przyjaciele po Polsku - 24.11.2019

Czy znasz wszystkie piosenki Phoebie? Czy jak przesuwasz kanapę w pokoju to też krzyczysz Pivot, Pivot, Pivot? Czy lubisz Unagi? A może najbardziej lubisz siedzieć i godzinami rozmawiać z przyjaciółmi przy filiżance kawy?

Zbierz znajomych i przyjdź na świetną zabawę- quiz z Przyjaciół! A może właśnie nikt wokół Ciebie nie rozumie dlaczego losy tej szóstki przyjaciół wywarły na Tobie takie wrażenie - przyjdź i poznaj innych fanów tego, kultowego już, serialu.

Question One zabierze Was do Nowego Jorku, dwóch mieszkań i Central Perku, aby przypomnieć sobie szczegóły dotyczące życia Rossa, Rachel, Phoebe, Joey’ego, Moniki i Chandlera. Będą pytania łatwe i trudne, muzyczne oraz obrazkowe a przede wszystkim wspaniała zabawa. Przyjdź, zmierz się z najzagorzalszymi fanami serialu, odpowiedz na pytania i wygraj fantastyczne nagrody!

Quiz odbędzie się 3 listopada o godzinie 18:00 w Browarze Lubicz

Kup bilet już dzisiaj aby skorzystać z promocji i mieć miejsce na to wydarzenie. Powiedz do lustra “How you doing…” i włącz serial w oczekiwaniu na quiz.