Quiz 'Sex w Wielkim Mieście'

Browar Lubicz

Thu, August 8th 2019

19:00 22:00

Lubicz 17J / 31-000 / Kraków / PL

 • Early Bird

  6 zł Gone

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł Gone

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięztwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Wejście Grupowe (5-6 graczy)

  8 zł Gone

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 8 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięztwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Door tickets

  12 zł Gone

Cosmopolitan na śniadanie, magazyn Vogue zamiast kolacji, góry butów, świetne stroje i niezapomniany Manhattan…. Kolejny kultowy serial, tym razem, "Sex w Wielkim Mieście" zawita do Krakowa na wspaniały quiz!

Przeniesiemy się na Manhattan i Madison Avenue aby odnaleźć prawdziwą miłość z Carrie, spróbować wszystkiego co możliwe z Samanthą, rozkoszować się sztuką z Charlotte, czy wspomnieć cyniczne uwagi Mirandy.

Czy perypetie tych kobiet, ich związków, porażek, sukcesów i problemów na Tobie też wywarły duże wrażenie? Czy wiesz wszystko na temat serialu i masz znajomych z którymi przypominacie sobie niezapomniane sceny? Zbierz grupę i przyjdź na quiz "Sex w Wielkim mieście"! A może chcesz poznać inne osoby, które też uważają, że Carrie i Mr Big to cudowna historia miłosna!

Kup bilet już dzisiaj aby skorzystać z promocji i mieć miejsce na to wydarzenie. Promocja ograniczona!!!

Jest jeszcze dużo czasu aby obejrzeć serial i przygotować się do quizu lub przekonać znajomych do udziału w grze. Zaplanowane są świetne nagrody i wspaniała zabawa. Skąd pochodzi Aleksandr Petrovsky, jak ma na imię dziecko Mirandy, czy Lucy Liu wystąpiła gościnnie w serialu? Ty już wiesz?