Quiz Tolkienowski - Władca Pierścieni

Hevre

Sun, September 29th 2019

18:30 20:30

Beera Meiselsa 18 / 31-058 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięstwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

 • Last Minute

  8 zł

  Promocja dla spóźnionych!

 • Bilet na wejściu

  12 zł Gone

Quiz Tolkienowski!

Zamiast na wyprawę do Szczeliny Zagłady Question One zabierze Was na wyprawę przez Gondor i inne krainy Śródziemia na przyjazną rywalizację w odpowiadaniu na pytania związane z tą kultową fantastyką. Czy zabawa będzie równie pasjonująca jak wyprawa Drużyny Pierścienia? Przechodząc przez Rivendell czy Shire może spotkamy Aragorna czy strzałę Legolasa? Czy Sauron pokrzyżuje nam plany? Czy spotkamy Nazguli?

Zbierzcie własną drużynę, uzbrójcie się w Narsile, i pamiętajcie, że to zabawa, nie chcemy aby rywalizacja zmieniła nas w Golluma szukającego swego złotka:) Zapewniamy świetnie nagrody, ale przede wszystkim wspaniałą rozrywkę.

Jeżeli rozumiesz ciężar Pierścienia, a świat stworzony przez Tolkiena fascynuje Cię od zawsze ten quiz jest dla Ciebie. A może chcesz poznać bratnią duszę, która tęskni za fantastyką, przygodami i tajemnicami?

Zajrzyj w Palantir i zobacz, że 29. września zapowiada się dobra zabawa w Hevre.

_
“Pierścień ma tylko jednego władcę, i nie podzieli się władzą!”_