Quiz z filmów Tarantino

Hevre

Thu, August 22nd 2019

19:00 21:30

Beera Meiselsa 18 / 31-058 / Kraków / PL

 • Early Bird

  7 zł Gone

  Ograniczona ilość biletów dostępna w przedsprzedaży!

 • Wejście grupowe Early Bird (5-6 graczy)

  5 zł Gone

  Jeśli zbierzesz drużynę 5-6 graczy, możecie wejść na quiz już za 5 PLN od osoby! Większe drużyny mają też większą szansę na zwycięztwo! *Maksymalna ilość graczy w drużynie to 6 osób.

 • Bilet Normalny

  10 zł Gone

  Bilety dostępne na stronie internetowej są tańsze niż te dostępne przy wejściu!

Dziękujemy za zainteresowanie quizem z filmów Quentina Tarantino. Niestety, z powodów technicznych, nie jesteśmy w stanie przeprowadzić tego quizu (w tym dniu).
Zapraszamy do wypełnienia Ankiety, jeżeli w dalszym ciągu jesteście zainteresowani quizem Tarantono poszukamy nowej daty na ten quiz! Możecie też zostawić propozycje nowych tematów:
Dziękujemy za zrozumienie!

“Wściekłe psy” rozpoczęły tę jatkę, a ‘Pewnego razu…w Hollywood’ nie zwalnia tempa. Jeśli kultura masowa, to tylko w tym wydaniu. Trochę przemocy, deformacje świata przedstawionego, mocny humor. Tarantino wciąż zachwyca nas nowymi dziełami.

Wszyscy wiemy, że to nie był ślub. To była tylko jego próba. Jak do tego doszło? Kto tam był? Ile osób zabito? Kto je zabił? Wersji jest tyle, ilu opowiadających historię.

Tym razem będziemy quizować z filmów Tarantino. Butch Coolidge, Django, Mia Wallance, Aldo... Wszyscy tam będą. Wspólnie odtworzymy najlepsze sceny. Przy drinku poszukamy odpowiedzi na quizowe pytania.

Pamiętaj tylko, że zemsta nigdy nie jest prostą drogą. To las. A w lesie łatwo zabłądzić, zgubić drogę, zapomnieć, którędy się weszło. Nie o wygraną tu chodzi, a o świetną zabawę, poznanie nowych ludzi i wyjście na wydarzenie wspólnie ze znajomymi.

To może być ostatni film Tarantino. Uczcij to razem z nami w czwartek 22. Sierpnia w Hevre.

A teraz...
Coś ci powiem: pójdę przypudrować nosek, a ty siedź i wymyślaj, co mi powiedzieć.